ILGALAIKIS KREDITAS

greitieji kreditaiIlgalaikis kreditas paskolos internetu

Ilgalaikis kreditas internetu

Paskolos internetu visą parą

Ilgalaikis kreditas internetu. Kreditai yra bene populiariausia teikiama bankų paslauga. Kiekvienas bankas siūlo skirtingas kreditavimo programas, kuriuose sąlygos labai skiriasi. Vienas iš populiariausių yra ilgalaikis kreditas. Kokie gi jo pliusai prieš kitus kreditus ir ar jis turi minusų?

 greitos paskolosPaskolos nuo 500 iki 15 000 €

  • Mažesnės palūkanos
  • Patogesnis grąžinimo grafikas
  • Papildomas kreditas
greitas kreditas

 pirma paskola nemokamaiPinigai Jūsų sąskaitoje per 15 minučių
Lanksčios grąžinimo sąlygos
                paskola

 greitas kreditasPirmam kreditui iki 5000
Pirma įmoka tik po 3 mėnesių
Kredito suma nuo 100 € iki 5000 €
                  paskola

 greitieji kreditaiPaskolos kreditų refinansavimui
ir vartojimui nuo 6.99%
                  paskola

 paskolos be užstatoPalūkanos, vos nuo 2,9%/mėn.
Paskolos iki 5000 €, grąžinimo terminas net iki 4 metų!
                    paskola

 

 ilgalaikis kreditasKredito suma nuo 300 € iki 5000 €
Kredito grąžinimas nuo 3 mėnesių iki 6 metų
                    greitas kreditas
sms kreditaiPirmas kreditas iki 300 € be palūkanų!                    greitas kreditas

Ilgalaikis kreditas jau nuo senų laikų yra viena populiariausių rūšių tarp skolintojų. Jis turi ne vieną naudingą savybę, bet neapseinama ir be trūkumų. Viena iš pagrindinių teigiamų ilgalaikio kredito savybių – tai ilgas laikotarpis. Dėl ilgalaikio laikotarpio per kurį teks išmokėti visą pasiskolintą sumą yra bene didžiausias pranašumas prieš kitas kreditų rušis, nes dažniausiai mokama kas mėnesį ir mažomis sumomis. Galimybė įšspręsti nemažai problemų, pvz.: įsigyti nekilnojamo turto, tai tik viena iš daugelio šio kredito gerųjų savybių. Klientas tuo pat metu gali paimti dar vieną ilgalaikį kreditą ir taip įsigyti automobilį, apmokėti mokslus ar įkurti verslą.

Kas iš to išlošia?

Kyla klausimas kas labiau iš to išlošia bankas ar klientas? Žinoma bankas rizikuoja skolindamas pinigus 20 metų ar dar ilgesniam laikotarpiui. Žmogus paėmęs ilgalaikį kreditą gali susirgti, prarasti darbą ir taip ilgą laiką nesugebėti mokėti laiku įmokų ar net numirti anksčiau kredito atidavimo nustatyto termino kas sukeltų bankui nepatogumų atgaunant investuotus pinigus. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl bankas rizikuoja yra tai, jog pinigai kasmet nuvertėja. Dėl visų šių rizikų, žinoma bankas nori šiokių tokių garantijų. Imant ilgalaikį kreditą, bankas gali paprašyti apsidrausti gyvybės draudimu, jog apsidrausti pačiam bankui dėl nenumatytų aplinkybių.

Ar sunku gauti ilgalaikį kreditą?

Apskritai pačiam banke gauti kreditą yra bene sunkiausiai iš visų kreditų institucijų. Gauti ilgalaikį kreditą yra sunkiau nei trumpalaikį. Turėsite atitikti daug banko reikalavimų tarp kurių gali būti net amžiaus, pvz.: nuo 24 metų. Be to bankas išsiaiškina ar yra laiduotojas. Taigi kaip matome gauti ilgalaikį kreditą yra ne taip jau lengva kaip daugeliui gali pasirodyti, nes tai yra svarbus gyvenime finansinis sprendimas.